Snapchat OSK PIERO
Instagram OSK PIERO
Facebook OSK PIERO
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Dofinansowanie z urzędu pracy

DOFINANSOWANIE NA PRAWO JAZDY Z URZĘDU PRACY

Nasz Ośrodek widnieje w rejestrze Urzędów Pracy dzięki czemu osoby bezrobotne mogą ubiegać się o sfinansowanie kursu prawo jazdy przez Urząd Pracy w którym  zarejestrowani


Osoby, zainteresowane kursem zobowiązane złożyć w Urzędzie Pracy stosowny wniosek o sfinansowanie kursu prawo jazdy oraz powinny znaleźć pracodawcę, który zagwarantuje zatrudnienie po otrzymaniu danej kategorii prawa jazdy.

Procedura ubiegania się o sfinansowanie kursu prawo jazdy

Osoba zarejestrowana w Urzędzie Pracy ma prawo złożyć odpowiedni komplet dokumentów, które zostaną rozpatrzone. UP wydaje decyzję, jeśli jest ona pozytywna Osoba zgłasza się do Ośrodka w którym chce rozpocząć kurs prawo jazdy w celu dostarczenia umowy którą wydał Urząd Pracy. Następnie Ośrodek instruuje kursanta co należy zrobić aby rozpocząć kurs.

Dofinansowanie prawa jazdy przez Urząd Pracy

Potwierdzona umiejętność prowadzenia pojazdów stanowi niezbędny wymóg podczas rekrutacji do wielu firm – np. przedsiębiorstw transportowych czy przeprowadzkowych. Co więcej, prawo jazdy potrzebne jest nie tylko na stanowisku zawodowego kierowcy, ale również przedstawiciela handlowego, a nawet pośrednika nieruchomości. Jeśli więc jesteś osobą bezrobotną i chcesz kandydować do pracy, w której potrzebne są uprawnienia do prowadzenia pojazdu, możesz skorzystać z dofinansowania prawa jazdy przez Urząd Pracy. W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu – wystarczy, że zgłosisz się do nas w celu podpisania umowy i wypełnienia stosownych dokumentów wymaganych przez Twój Urząd Pracy.

Dofinansowanie na prawo jazdy dla osób bezrobotnych

Zdobycie prawa jazdy to warunek konieczny dla otrzymania pracy w wybranym przedsiębiorstwie? Znalazłeś pracodawcę, który może zagwarantować Ci zatrudnienie po uzyskaniu dokumentu potwierdzającego umiejętność prowadzenia pojazdów? W takim razie złóż w Urzędzie Pracy, w jakim jesteś zarejestrowany, odpowiedni wniosek o dofinansowanie kursu na prawo jazdy, a następnie zgłoś się do Ośrodka Szkolenia Kierowców Piero. Jak tylko wszystkie kwestie finansowania zostaną dopięte, możesz zacząć naukę jazdy z doświadczonym instruktorem, który kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu.

Wiecej informacji pod numerem telefonu 501-010-253 lub osobiście ul. Odlewnicza 7 Warszawa

Nowości i promocje (zobacz więcej)
Opinie kursantów 2020-08-25 15:02:27

CIESZĄ NAS TAKIE MIŁE SŁOWA, DZIĘKUJEMY :)

Jestem zadowolony. Brałem jazdy doszkalające na kat. "C". Plac manewrowy zadbany, równy, wszystkie linie widoczne. Nikt mi tak prosto nie wytłumaczył placu manewrowego jak inst. Tomek. Polecam OSK Piero!

Po latach od kursu wykupiłem jedynie 2h jazd doszkalających z Panem Grzegorzem S. i to wystarczyło żeby zdać na Odlewniczej. Pan Grzegorz to instruktor idealny - duża wiedza i umiejętność jej przekazania kursantowi a dodatkowo sympatyczna atmosfera i wysoka kultura osobista. Polecam w 100%!!

Bardzo polecam szkołę jazdy Piero. Wykłady prowadzone są przez kompetentnego wykłądowcę . Szczególnie polecam Pana Mariusz, który profesjonalnie prowadzi kurs praktyczny. Kategoria zdobyta za pierwszym razem.

Bardzo elastyczny ośrodek nauki jazdy, w którym z kursantem panują relacje partnerskie. Instruktorzy są bardzo przyjaźnie nastawieni do kursantów, a wykłady czy jazdy są w luźnej atmosferze z poczuciem humoru. Nie wyklucza to profestonalizmu, który w wielu sytuacjach jest potrzebny i w wykonaniu OSK Piero na najwyższym poziomie.

Serdecznie polecam, dla osoby która nigdy wcześniej nie siedziała za kierownicą, zaczynała od kompletnego zera, dzięki wspaniałym instruktorom, Wojciechowi i Arturowi, którzy wykazali się nadludzką cierpliwością, zartem, jak i ciętą ripostą, spowodowali, że najnormalniej w świecie polubiłam jazdę autem. Druga rzecz bardzo istotna, to Dziewczyny z biura, bardzo ale to bardzo miłe i pomocne.

Zgłosiłem się do OSK PIERO, na jazdy doszkalające . Od pierwszych zajęć z Panem Wojtkiem pożałowałem, że nie realizowałem u nich całego kursu.  Naprawdę tylko dzięki tej szkole zdałam. Pan Wojtek wskazał cenne uwagi, pokazał nowe trasy, którymi dotąd nie jeździłam. Doskonałe podejście dydaktyczne. Naprawdę jeśli ktoś zastanawia się nad kursem. Oto wybór!