Snapchat OSK PIERO
Instagram OSK PIERO
Facebook OSK PIERO
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Kategoria A

PRAWO JAZDY KATEGORII A

Posiadanie prawa jazdy kategorii A uprawnia do kierowania motocyklem oraz motocyklem z przyczepką lekką o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.

Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii to 24 lata (bądź trzy misiące przed wymaganym wiekiem) oraz numer PKK.

Cena kursu A: 2690 zł  

Teoria zdana WORD: 2640 zł 


Kurs zawiera

  • wykłady - 30h lekcyjnych
  • jazdy - 20h praktycznych
  • zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej
  • egzamin wewnętrzny (teoretyczny i praktyczny)
  • materiały do nauki (aplikacja i książka)

Zobacz kiedy zaczynają się kursy na prawo jazdy kategorii A 

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

  • kurs weekendowy: dwa weekendy (sobotaniedzielaod godz. 09:00 do 16:00 ulOdlewnicza 7
  • kurs popołudniowycztery spotkania od poniedziałku do czwartku od godz.16:30 do 21:30  ul. Odlewnicza 7
  • kurs poranny: cztery spotkania od poniedziałku do środy od 9:00 do 16:00 ul. Odlewnicza 7 Warszawa

ZAJECIA PRAKTYCZNE

Odbywają się po zakończonej teorii, po wcześniejszym ustaleniu dokładnej daty i godziny w Biurze OSK PIERO ul Bazyliańska 20. Jazdy zawsze rozpoczynają się i kończą na placu manewrowym przy ulModlińska 6d.


Na zajęcia praktyczne ubieramy się w długie spodnie i kurtkę z długim rękawem, najlepiej wzmacnianą na rękawach oraz wysokie buty bez sznurowadeł. Prosimy aby w miarę możliwości każdy kursant posiadał swój kask oraz rękawice. 0środek zapewnie ochraniacze na łokcie oraz kolana. Zabieramy słuchawki do telefonu.
 

Przejście z kategorii A2 na A: 

cena kursu: 1490zł

kurs10h zajeć praktycznych

Posiadamy identyczny pojazd jak na egzaminie państwowym  Yamaha MT-07.

Zapisz się na kurs prawa jazdy na motocykl A

celu zapisania się na kurs zapraszamy osobiście do Biura OSK PIERO

ulOdlewnicza 7 Warszawa 501-010-253

ulBazyliańska 20 Warszawa 511-448-888514-200-222;

Nowości i promocje (zobacz więcej)
Opinie kursantów 2020-08-25 15:02:27

CIESZĄ NAS TAKIE MIŁE SŁOWA, DZIĘKUJEMY :)

Jestem zadowolony. Brałem jazdy doszkalające na kat. "C". Plac manewrowy zadbany, równy, wszystkie linie widoczne. Nikt mi tak prosto nie wytłumaczył placu manewrowego jak inst. Tomek. Polecam OSK Piero!

Po latach od kursu wykupiłem jedynie 2h jazd doszkalających z Panem Grzegorzem S. i to wystarczyło żeby zdać na Odlewniczej. Pan Grzegorz to instruktor idealny - duża wiedza i umiejętność jej przekazania kursantowi a dodatkowo sympatyczna atmosfera i wysoka kultura osobista. Polecam w 100%!!

Bardzo polecam szkołę jazdy Piero. Wykłady prowadzone są przez kompetentnego wykłądowcę . Szczególnie polecam Pana Mariusz, który profesjonalnie prowadzi kurs praktyczny. Kategoria zdobyta za pierwszym razem.

Bardzo elastyczny ośrodek nauki jazdy, w którym z kursantem panują relacje partnerskie. Instruktorzy są bardzo przyjaźnie nastawieni do kursantów, a wykłady czy jazdy są w luźnej atmosferze z poczuciem humoru. Nie wyklucza to profestonalizmu, który w wielu sytuacjach jest potrzebny i w wykonaniu OSK Piero na najwyższym poziomie.

Serdecznie polecam, dla osoby która nigdy wcześniej nie siedziała za kierownicą, zaczynała od kompletnego zera, dzięki wspaniałym instruktorom, Wojciechowi i Arturowi, którzy wykazali się nadludzką cierpliwością, zartem, jak i ciętą ripostą, spowodowali, że najnormalniej w świecie polubiłam jazdę autem. Druga rzecz bardzo istotna, to Dziewczyny z biura, bardzo ale to bardzo miłe i pomocne.

Zgłosiłem się do OSK PIERO, na jazdy doszkalające . Od pierwszych zajęć z Panem Wojtkiem pożałowałem, że nie realizowałem u nich całego kursu.  Naprawdę tylko dzięki tej szkole zdałam. Pan Wojtek wskazał cenne uwagi, pokazał nowe trasy, którymi dotąd nie jeździłam. Doskonałe podejście dydaktyczne. Naprawdę jeśli ktoś zastanawia się nad kursem. Oto wybór!