Snapchat OSK PIERO
Instagram OSK PIERO
Facebook OSK PIERO
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Kategoria B+E

PRAWO JAZDY KATEGORII B+E

Posiadanie prawa jazdy kategorii B+E uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym

dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczajacej 3,5t z przyczepką

Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii to 18 lat prawo jazdy kategorii B oraz numer PKK.

Cena kursu B+E1980 zł  

 Kurs zawiera

  • jazdy - 15h praktycznych
  • egzamin wewnętrzny (praktyczny)


Rozpoczęcie kursu możliwe po uzyskaniu numeru PKK.

 

ZAJECIA PRAKTYCZNE

Zapisy na jazdy odbywają się w biurze OSK PIERO ul. Bazyliańska 20, lub telefonicznie pod numerem: 511-448-888.


Jazdy zawsze rozpoczynają się i kończą na placu manewrowym przy ul. Marywilskiej 44. 

Kurs prawa jazdy B+E – uprawnienia

Prawo jazdy kategorii B+E umożliwia przede wszystkim korzystanie z zespołu pojazdów, których łączna waga nie przekracza 7000 kilogramów. Pozwala zatem na poruszanie się na przykład samochodem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony holującym przyczepę wyposażoną w hamulec uruchamiany z miejsca kierowcy (jej rzeczywista masa całkowita nie może być jednak większa od RMC pojazdu). Uprawnienia, które możesz zdobyć dzięki naszemu kursowi prawa jazdy B+E, pozwalają również na holowanie przyczepy z hamulcem najazdowym o DMC większej niż 750 kilogramów. Wówczas dopuszczalna masa całkowita samochodu musi wynosić co najmniej 1,33 DMC ciągniętego pojazdu, którego waga nie może z kolei przekraczać 2625 kg.

Oferta kursów prawa jazdy kategorii B+E

W naszym ośrodku szkolenia kierowcówWarszawie organizujemy kursy prawa jazdy kategorii B+E, podczas których przekazujemy wszelką niezbędną wiedzę teoretyczną, a także przygotowujemy do samodzielnej jazdy. Ponadto gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kursanta, cierpliwość oraz przydatne praktyczne wskazówki pozwalające nie tylko na bezproblemowe zdanie egzaminu, ale również bezpieczne korzystanie z samochodu. Szkoła PIERO kształci przyszłych kierowców już od 1994 roku, dlatego możesz mieć pewność pełnego profesjonalizmu kursów prawa jazdy B+E przebiegających w przyjaznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Posiadamy identyczny pojazd jak na egzaminie państwowym Citroen Jumpy + przyczepka

Zapisz się na kurs prawa jazdy na samochód kategorii B+E

celu zapisania się na kurs zapraszamy osobiście do Biura OSK PIERO

ulOdlewnicza 7 Warszawa 501-010-253

ulBazyliańska 20 Warszawa 511-448-888514-200-222;

Nowości i promocje (zobacz więcej)
Opinie kursantów 2020-08-25 15:02:27

CIESZĄ NAS TAKIE MIŁE SŁOWA, DZIĘKUJEMY :)

Jestem zadowolony. Brałem jazdy doszkalające na kat. "C". Plac manewrowy zadbany, równy, wszystkie linie widoczne. Nikt mi tak prosto nie wytłumaczył placu manewrowego jak inst. Tomek. Polecam OSK Piero!

Po latach od kursu wykupiłem jedynie 2h jazd doszkalających z Panem Grzegorzem S. i to wystarczyło żeby zdać na Odlewniczej. Pan Grzegorz to instruktor idealny - duża wiedza i umiejętność jej przekazania kursantowi a dodatkowo sympatyczna atmosfera i wysoka kultura osobista. Polecam w 100%!!

Bardzo polecam szkołę jazdy Piero. Wykłady prowadzone są przez kompetentnego wykłądowcę . Szczególnie polecam Pana Mariusz, który profesjonalnie prowadzi kurs praktyczny. Kategoria zdobyta za pierwszym razem.

Bardzo elastyczny ośrodek nauki jazdy, w którym z kursantem panują relacje partnerskie. Instruktorzy są bardzo przyjaźnie nastawieni do kursantów, a wykłady czy jazdy są w luźnej atmosferze z poczuciem humoru. Nie wyklucza to profestonalizmu, który w wielu sytuacjach jest potrzebny i w wykonaniu OSK Piero na najwyższym poziomie.

Serdecznie polecam, dla osoby która nigdy wcześniej nie siedziała za kierownicą, zaczynała od kompletnego zera, dzięki wspaniałym instruktorom, Wojciechowi i Arturowi, którzy wykazali się nadludzką cierpliwością, zartem, jak i ciętą ripostą, spowodowali, że najnormalniej w świecie polubiłam jazdę autem. Druga rzecz bardzo istotna, to Dziewczyny z biura, bardzo ale to bardzo miłe i pomocne.

Zgłosiłem się do OSK PIERO, na jazdy doszkalające . Od pierwszych zajęć z Panem Wojtkiem pożałowałem, że nie realizowałem u nich całego kursu.  Naprawdę tylko dzięki tej szkole zdałam. Pan Wojtek wskazał cenne uwagi, pokazał nowe trasy, którymi dotąd nie jeździłam. Doskonałe podejście dydaktyczne. Naprawdę jeśli ktoś zastanawia się nad kursem. Oto wybór!