Snapchat OSK PIERO
Instagram OSK PIERO
Facebook OSK PIERO
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Piero OSK
Kategoria B1

PRAWO JAZDY KATEGORII B1

Posiadanie prawa jazdy kategorii B1 uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o masie własnej nie przekraczajacej 550kg.

Wymagany wiek do uzyskania tej kategorii to 16 lat (bądź trzy misiące przed wymaganym wiekiem) oraz numer PKK.

Cena kursu B1: 3290 zł 

Teoria zdana WORD: 3240 zł 

 Kurs zawiera

  • wykłady - 30h lekcyjnych
  • jazdy - 30h praktycznych
  • zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej
  • egzamin wewnętrzny (teoretyczny i praktyczny)
  • materiały do nauki (aplikacja i książka)

Zobacz kiedy zaczynają się kursy na prawo jazdy kategorii B1

 

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

  • kurs weekendowy: dwa weekendy (sobotaniedzielaod godz. 09:00 do 16:00 ulOdlewnicza 7
  • kurs popołudniowy: cztery spotkania od poniedziałku do czwartku od godz. 16:30 do 21:30 ul. Bazyliańska 20 lub ul. Odlewnicza 7
  • kurs porannycztery spotkania od poniedziałku do środy w godzinach 9:00-16:00 ulOdlewnicza 7

ZAJECIA PRAKTYCZNE

Odbywają się po zakończonej teoriipo wcześniejszym ustaleniu dokładnej daty i godziny w Biurze   OSK PIERO.
Jazdy rozpoczynają i kończą się przy ul. Odlewniczej 7.

Szkolimy na prawo jazdy kategorii B1 pojazdem z automatyczną skrzynią biegów pojazdem SHARENGO 

 

A także jako nieliczni posiadamy samochód z manualną skrzynią biegów Endi Cargo: 

 

 

 

 

 

 

 

Wypożyczenie pojazdu na egzamnin państwowy:

  • koszt 200zł WORD Warszawa 

 

Zapisz się na kurs prawa jazdy na samochód kategorii B1

celu zapisania się na kurs zapraszamy osobiście do Biura OSK PIERO

ulOdlewnicza 7 Warszawa 501-010-253

ulBazyliańska 20 Warszawa 511-448-888514-200-222;

Prawo jazdy kategorii B1

Do prowadzenia czterokołowca, zwanego czasem mikrosamochodem, niepotrzebna jest pełnoletność. Prawo jazdy kategorii B1 to doskonały pomysł na uzyskanie samodzielności oraz mobilności przez młodzież i dorosłych od 16 roku życia. To także dobry sposób na włączenie się do grona kierowców i szlifowanie umiejętności drogowych nawet dwa lata przed przystąpieniem do egzaminu na kategorię B. Decydując się na naukę, warto wiedzieć, że choć waga czterokołowców oraz możliwe osiągi są niższe (między innymi prędkość nieprzekraczająca 100 km/h), to na kierowcy ciąży taka sama odpowiedzialność, jak na innych zmotoryzowanych uczestnikach ruchu.

Prawo jazdy kategorii B1 — ważne informacje

Choć czterokołowce przypominają samochody i można nimi przewozić jednego lub nawet czterech pasażerów, to nie są pojazdy tożsame. Częstym błędem jest przesiadanie się przez nastolatka z prawem jazdy kategorii B1 na standardowe, małe auto. Jest to niezgodne z prawem i grozi mandatem. Dodatkowo w przypadku stłuczki lub wypadku ciężej uzyskać odszkodowanie. Uprawniony do kierowania czterokołowcem w kategorii B1 powinien wykazać się wyobraźnią i odpowiedzialnością.

Czym można jeździć?

Wśród pojazdów, do których prowadzenia uprawnia prawo jazdy kategorii B1, znajdziemy, oprócz czterokołowców, również czterokołowce lekkie oraz motorowery. Najpopularniejsze marki, które produkują czterokołowce przypominające samochody osobowe, to bez wątpienia Ligier, Aixam, Grecav i Microcar. Również niektóre quady zalicza się do czterokołowców zwykłych, dlatego przed zakupem pojazdu warto zapoznać się ze specyfikacją.

Jeśli chcesz zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdami z kategorii B1, zapisz się na kurs prowadzony przez doświadczonych instruktorów. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów!

Nowości i promocje (zobacz więcej)
Opinie kursantów 2020-08-25 15:02:27

CIESZĄ NAS TAKIE MIŁE SŁOWA, DZIĘKUJEMY :)

Jestem zadowolony. Brałem jazdy doszkalające na kat. "C". Plac manewrowy zadbany, równy, wszystkie linie widoczne. Nikt mi tak prosto nie wytłumaczył placu manewrowego jak inst. Tomek. Polecam OSK Piero!

Po latach od kursu wykupiłem jedynie 2h jazd doszkalających z Panem Grzegorzem S. i to wystarczyło żeby zdać na Odlewniczej. Pan Grzegorz to instruktor idealny - duża wiedza i umiejętność jej przekazania kursantowi a dodatkowo sympatyczna atmosfera i wysoka kultura osobista. Polecam w 100%!!

Bardzo polecam szkołę jazdy Piero. Wykłady prowadzone są przez kompetentnego wykłądowcę . Szczególnie polecam Pana Mariusz, który profesjonalnie prowadzi kurs praktyczny. Kategoria zdobyta za pierwszym razem.

Bardzo elastyczny ośrodek nauki jazdy, w którym z kursantem panują relacje partnerskie. Instruktorzy są bardzo przyjaźnie nastawieni do kursantów, a wykłady czy jazdy są w luźnej atmosferze z poczuciem humoru. Nie wyklucza to profestonalizmu, który w wielu sytuacjach jest potrzebny i w wykonaniu OSK Piero na najwyższym poziomie.

Serdecznie polecam, dla osoby która nigdy wcześniej nie siedziała za kierownicą, zaczynała od kompletnego zera, dzięki wspaniałym instruktorom, Wojciechowi i Arturowi, którzy wykazali się nadludzką cierpliwością, zartem, jak i ciętą ripostą, spowodowali, że najnormalniej w świecie polubiłam jazdę autem. Druga rzecz bardzo istotna, to Dziewczyny z biura, bardzo ale to bardzo miłe i pomocne.

Zgłosiłem się do OSK PIERO, na jazdy doszkalające . Od pierwszych zajęć z Panem Wojtkiem pożałowałem, że nie realizowałem u nich całego kursu.  Naprawdę tylko dzięki tej szkole zdałam. Pan Wojtek wskazał cenne uwagi, pokazał nowe trasy, którymi dotąd nie jeździłam. Doskonałe podejście dydaktyczne. Naprawdę jeśli ktoś zastanawia się nad kursem. Oto wybór!